|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

15-lecie lotniczego stowarzyszenia na lądowisku w Działyniu

archiwum redakcji

W sobotnie popołudnie zaplanowane zostały obchody 15-lecia Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Sportów Lotniczych im. Ludwika Szajdy. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Impreza odbędzie się na lądowisku w Działyniu (gmina Kłecko, między Brzozogajem a Biskupicami) w sobotę 8 czerwca od godziny 14 do 17.

W ramach wydarzenia przewidziano wystawę sprzętu latającego – motoparalotnie, samoloty, wiatrakowiec, balon, modele samolotów. Nie zabraknie także pokazów, przelotów oraz gier i zabaw dla dzieci, w tym warsztatów ze składnia modeli samolotów, dmuchanego zamka, ścianki wspinaczkowej oraz stoisk gastronomicznych.

Przy okazji imprezy trwać będzie zbiórka na rzecz Gnieźnieńskiego Towarzystwa Opieki nad zwierzętami – koce, ręczniki, suchą i mokrą karmę, zabawki, smakołyki, obroże i smycze.

Wstęp na całe wydarzenie jest bezpłatny.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.