|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Zbliżenia: spotkanie z pisarką Anną Łaciną

zdjęcie nadesłane

14 czerwca, z cyklu „Zbliżenia” w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna będziemy gościć Annę Łacinę, gdzie usłyszymy o jej najnowszej książce „Trzy panie w łóżku, nie licząc samotności”, która swoją premierę będzie mieć 19 czerwca.

Trzy kobiety – trzy życia – trzy relacje – trzy perspektywy przeżywania. No i jeszcze on. Miłosny trójkąt to czasem… za mało. W najnowszej książce Anny Łaciny bohaterów jest czworo: trzy kobiety i jeden mężczyzna. Trzy różne uczucia, trzy przestrzenie na różne historie, trzy różne relacje. Ten miłosny kwartet trwa do czasu, gdy…

Kolejna już książka Anny Łaciny  to opowieść o miłości, zdradzie, żałobie i nadziei, poruszająca ważne tematy społeczne i psychologiczne. To historia, w której mnożą się tajemnice. Trzyma w napięciu do ostatniej strony.

O książce Małgorzata Warda napisała tak: Ta powieść wciąga! Anna Łacina w inteligentny sposób splata losy trzech kobiet, by stworzyć z nich efektowny warkocz. Kryminalna historia intryguje, ale to kobiety są w tej książce najważniejsze.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.