|  MN  |  Zostaw komentarz

Wernisaż dzieł Pracowni Witrażu

W najbliższą środę w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się prezentacja twórczości Pracowni Witrażu, która działa od 15 lat.

W murach Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie działa Pracownia Witrażu dla dorosłych skupiając miłośników szkła, ceniących sobie oryginalność i rzetelne rzemiosło. Teraz mija 15 lat jej działalności, więc przyszła pora na małe podsumowanie – to odbędzie się w środę 19 czerwca o godzinie 18 w Miejskim Ośrodku Kultury.

Tajniki trudnego warsztatu przekazuje uczestnikom instruktorka Anna Góralczyk. Uczestniczki i uczestnicy pracują w technice Tiffany’ego wykonując przeróżne przedmioty i kompozycje ze szkła i metalu, jednocześnie tworząc wspaniałą grupę, niezwykle kreatywnych i zaangażowanych ludzi.
Efektami naszych zmagań ze szkłem Pracownia Witrażu pragnie podzielić się na wystawie w Miejskim Ośrodku Kultury.

Do zaglądania na wystawę zaprasza instruktorka Anna Góralczyk oraz uczestniczki i uczestnicy:
Roma Bartkowiak- Czyż, Lucyna Banach, Anna Cegiołka, Ludmiła Doroszenko, Marek Frank, Elżbieta Kozłowska, Zofia Kruk, Wojciech Kryszczyński, Maria Kubów, Jan Łącki, Krzysztof Machyński, Jolanta Nitka, Krystyna Paruch, Lidia Prendke, Marlena Przybyłowicz, Joanna Szczepaniak, Hanna Tomczak, Zofia Tomczak, Danuta Wesołowska, Zofia Węcka, Anna Wiśniecka.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.