|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Dni Gniezna już w ten weekend. Kayah, Sara James, food trucki i transmisja meczu

W najbliższy piątek i sobotę odbędą się kolejne Dni Gniezna, które zainaugurują tegoroczny Królewski Festiwal Artystyczny.

W najbliższy piątek 21 czerwca na Placu św. Wojciecha o godzinie 18:00 odbędzie się transmisja meczu w rozgrywkach Euro 2024, w którym biało-czerwoni zmierzą się z Austrią. Po transmisji, około godziny 21 na scenie pojawi się Kayah, znana polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.

Kolejnego dnia, tj. w sobotę 22 czerwca o godzinie 19 na scenie pojawi się formacja Me&Her (Agata Wesołowska i Jakub Grzechowiak), która występowała w Gnieźnie przy okazji Weekendu Grajków Ulicznych. Tuż po tym na scenie pojawi się Sara James, objawienie polskiego rynku muzyki młodzieżowej 2021 roku.

Ponadto w piątek i w sobotę na Placu św. Wojciecha dostępna będzie także strefa food trucków. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Sponsorami wydarzenia są: Firma Schaumann oraz Akademia Nauk Stosowanych w Gnieźnie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bujdasz Patrol
Bujdasz Patrol
19/06/2024 01:19

I społeczeństwo sterowane …. komu wata ? Szczom.

O ja cię
O ja cię
18/06/2024 12:55

A mogłoby być całkiem przyjemnie ,gdyby nie ten Kajak;)

irra
irra
20/06/2024 16:30
Odpowiedź  O ja cię

to siedz w domu, ja z przyjemnoscia poslucham© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.