|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Gmina Mieleszyn zaprasza na jarmark do Karniszewa

W najbliższą niedzielę 11 grudnia w Karniszewie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, zorganizowany na terenie gminy Mieleszyn. W programie przewidziano sporo atrakcji dla mieszkańców.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Szkółki Roślin Ozdobnych M.M. Stempniewscy w Karniszewie 49 w godzinach od 12:00 do 18:00, a w programie przewidziano wiele atrakcji dla wszystkich. W tym m.in. konkurs kulinarny dla kół gospodyń wiejskich z gminy „Pierogi wigilijne”, a do tego zapewniona będzie miła atmosfera, grzaniec, świąteczne smakołyki, przetwory i pierniki. Nie zabraknie też warsztatów dla dzieci.

Podczas kiermaszu będzie można zakupić u lokalnych wystawców różne prezenty: rękodzieła, ceramikę, stroiki, choinki, ozdoby, owoce czy soki.

Program wydarzeń 11 grudnia:
12:00 Występy dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z terenu gminy Mieleszyn
13:30 Występ scholi z Łopienna
12:00 – 14:00 Alpaki
14:00 – 16:00 Kolędowanie, warsztaty i animacje św. Mikołaja
16:00 Wspólne zapalenie choinki i spotkanie ze św. Mikołajem – prezenty oraz zdjęcia pamiątkowe
16:30 Teatr za Miastem „Mikołaj kontra Bałwanek”

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.