|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zmiana w zarządzie MKS PR

W miniony wtorek Miejski Klub Sportowy Piłki Ręcznej poinformował, że rezygnację ze stanowiska wiceprezesa MKS PR URBIS złożył Przemysław Błachowiak.

Jak informuje klub w swoim komunikacie, z gnieźnieńskim klubem Przemysław Błachowiak związany był od 2019 roku.

Przemysław Błachowiak pełnił dotychczas funkcję wiceprezesa w stowarzyszeniu Miejskiego Klubu Piłki Ręcznej; analogiczne stanowisko objął także w spółce MKS PR, powołanej do życia w marcu 2022 roku w ramach przygotowań do ewentualnego udziału w procesie licencyjnym PGNiG Superligi.

W związku z dzisiejszą rezygnacją, pozostali członkowie obu Zarządów chcieliby w tym miejscu serdecznie podziękować P. Błachowiakowi za minione kilka lat pracy na rzecz klubu. I to, co warte podkreślenia, pracy społecznej – która była ważną częścią rozwoju, który przeszedł w ostatnich sezonach Miejski Klub Piłki Ręcznej. Życząc wszystkiego co najlepsze na dalszej drodze zawodowej i społecznickiej, nie żegnamy się jednak, a mówimy „do zobaczenia” na wielu kolejnych meczach Żółto-czarnych.

Z wyrazami szacunku,
Arkadiusz Koronka
Prezes Zarządu Stowarzyszenia MKS PR
Członek Zarządu MKS PR Sp. z o. o.

Tomasz Redzik
Członek Zarządu Stowarzyszenia MKS PR
Członek Zarządu MKS PR Sp. z o. o.

Robert Popek
Członek Zarządu Stowarzyszenia MKS PR

Jerzy Imbierowicz
Członek Zarządu Stowarzyszenia MKS PR

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.