|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Walentynkowe morsowanie na Łazienkach

Z balonikami, serduszkami i czerwonymi akcentami – w niedzielne południe odbyło się tradycyjne morsowanie, tym razem tematycznie nawiązujące do zbliżających się Walentynek.

Kilkudziesięciu wytrzymałych czy wręcz niewrażliwych na zimną aurę, pojawiło się na plaży Jeziora Winiary, by wspólnie wziąć udział w morsowaniu. Przy temperaturze powietrza plus 4 stopnie oraz 1,5 stopnia samej wody, po krótkiej rozgrzewce weszli do wykutego w lodzie „basenu”, w którym mogli zażywać mroźnej kąpieli.

Choć czerwone koszulki gnieźnieńskich morsów są ich stałym elementem, tak tym razem woda czerwieniła się dodatkowo od serduszek, baloników i innych walentynkowych akcentów, przyniesionych przez uczestników wydarzenia.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.