|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Morsowali w… piżamach

Spore grono miłośników zimnych kąpieli pojawiło się dzisiaj nad Jeziorem Winiary, by wziąć udział w prawdziwie piżamowej zabawie w wodzie.

Zaraz po pobudce, nie przebierając się, przybyli na popularne Łazienki – można powiedzieć żartem. Motywem niedzielnej kąpieli gnieźnieńskich morsów była „piżama party”, dlatego wszystkich zachęcono do tematycznego stroju na tę okazję. W odpowiedzi pojawili się miłośnicy kostiumów, ale także śmiałkowie w prawdziwych piżamach lub też szlafrokach, a nawet z pluszakami.

Wiejący wiatr, woda o temperaturze 2,5 stopnia powyżej zera i słońce dopełniały jedynie dobrych humorów, którego gnieźnieńskim morsom nigdy nie brakuje.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bożena
Bożena
19/02/2023 14:19

SUPER!!!! Mega pozytywna grupa! Zwariowane pozytywne morsy!!! Hahaha© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.