|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Gnieźnieńska gala boksu już w tę sobotę!

Kilkanaście walk czeka kibiców sportu pięściarskiego, które będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę w hali widowiskowo-sportowej w Gnieźnie.

To kolejna odsłona Akademia Boxing Show. Piąta edycja wydarzenia odbędzie się w najbliższą sobotę 11 maja o godzinie 19 w obiekcie przy ul. Sportowej. W programie 13 walk w różnych kategoriach. Bilety są cały czas dostępne pod tym adresem.

– Co roku stawiamy na mocnych zawodników i zawodniczki. W tym roku będzie trochę mniej walk, ale chcemy postawić, by impreza była krótsza, ale dynamiczna. To będzie na pewno lepsze, by trzymać kibiców w emocjach. Przyjedzie do nas z Irlandii aż 7 zawodników. Będą oni się boksować z gnieźnianami oraz innymi przeciwnikami, bo wystąpią także pięściarze z Ukrainy, także impreza będzie międzynarodowa – przekazał Jakub Czaprowicz, organizator wydarzenia.

Na ringu pojawią się także miejscowi zawodnicy, ćwiczący w ramach Akademii Sportu, również ubiegłoroczna Mistrzyni Europy młodzików Amelia Urban. – W tym roku zaryzykowałem i nasi chłopacy Kacper Fabisiak oraz Michał Mierzejewski będą się boksować z pięściarzami z Irlandii, co gwarantuje na pewno dla nich trudne pojedynki, tym bardziej nie wiemy nic o tych przeciwnikach, czy są wysocy, niscy, czy boksują z normalnej czy odwrotnej pozycji. Lubimy wyzwania, więc nie szukałem niczego łatwego w Polsce – mówił Łukasz Czaprowicz. Jak dodał, w walce otwarcia imprezy na ringu pojawi się Bruno Kurek.

Gala ma potrwać około 2,5 godziny i w jej trakcie na pewno na ringu nie zabraknie emocji. Całe wydarzenie na pewno będzie miało sportowy, ale i towarzyski charakter.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieczyslaw
Mieczyslaw
08/05/2024 17:20

Szkoda,że nie na hali Konopnickiej, z której pozostały tylko wspomnienia.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.