|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Rowerowy rajd reniferów

We wtorek 13 grudnia cykliści, którym niestraszna jest zima, zaproszeni są do przejazdu rowerami w ramach Rajdu Reniferów.

Rowerowy rajd reniferów ma być krótki, ale świąteczny – uczestnicy są proszeni o ubranie się w „atrybuty” nawiązujące do tego czasu, a także w światełka i ozdoby na jednośladach.

Podróż rozpocznie się na parkingu przy ul. Sobieskiego, za Powiatowym Urzędem Pracy 13 grudnia o godzinie 16:15. Sam przejazd ma uatrakcyjnić przyjazd św. Mikołaja, który tego dnia odwiedzi Gniezno, dlatego uczestnicy udadzą się ulicami centrum miasta i podróż nie zajmie dużo czasu.

– Wydawać się może, że realizowanie rowerowych wydarzeń w grudniu brzmi absurdalnie, my jednak poważnie bierzemy sobie do serca maksymę: „nie ma złej pogody na rower – są tylko źle ubrani rowerzyści” – informują organizatorzy. Uczestniczki i uczestnicy rajdu proszeni są o poruszanie się z obowiązkowym oświetleniem oraz w kasku.

#Tagi

guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zofia
Zofia
01/12/2022 09:18

We wtorek? Ciemno, popołudniowe korki spieszących do domu i wesołe rowery? Czemu nie w niedzielę?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.