|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Ślubowanie nowoprzyjętych strażaków

fot. sekc. Kamila Kozłowska / KP PSP Gniezno

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której przyjęto w poczet załogi dwóch nowych stażystów.

W poniedziałek 8 kwietnia 2024 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Gnieźnie zarządzono uroczystą zbiórkę. W jej trakcie odbyło się ślubowanie dwóch nowoprzyjętych stażystów – str. Eweliny Cierzniak oraz str. Kamila Gierałki.

Ślubowanie, zgodnie z przyjętym ceremoniałem, przyjęła komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie bryg. Marta Kacprzycka. Złożenie ślubowania jest bardzo doniosłym momentem w życiu każdego strażaka, które włącza go do służby cieszącej się wysokim zaufaniem społecznym.

źródło: KP PSP Gniezno

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Milosz
Milosz
09/04/2024 22:02

Ciekawe jak testy sprawności fizycznej wyglądają na stażystę w PSP:)© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.