|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Bez prądu i bieżącej wody

źródło: Google Street View

Spory problem dotknął mieszkańców bloku przy ul. Cymsa, które to mieszkania należą do Miasta Gniezna. Urząd zapewnia, że awaria zostanie usunięta jak najszybciej tylko się da.

Poniedziałkowa ulewa w wielu miejscach spowodowała podtopienia nie tylko piwnic i posesji, ale także zalała urządzenia, przez które doszło do zwarć lub uszkodzeń sieci elektrycznych. Tak też stało się w dwóch blokach socjalnych przy ul. Cymsa, gdzie od wczorajszego wczesnego popołudnia nie ma prądu, a zaraz za tym i bieżącej wody.

– Rozdzielnie zostały zalane i nie ma innej możliwości, jak wymiana tej rozdzielni na nową. W tej chwili firma pracuje i musi rozpocząć od tego, że musi zakupić ten sprzęt do wymiany i na pewno w jak najszybszym czasie będą to naprawiać. Trudno powiedzieć, kiedy ta awaria zostanie usunięta – przekazał prezydent Michał Powałowski. Jak przekazano, w obu blokach znajdują się 72 mieszkania, w których także kuchenki są elektryczne. Do mieszkańców dostarczono beczkowóz z wodą pitną.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.