|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Obcując z naturą – bóbr nad Jeziorem Winiary

kadr z nagrania

Do naszej redakcji trafił film, nakręcony przez jedną z mieszkanek, która podczas spaceru wokół Jeziora Winiary napotkała znajdującego się na brzegu bobra.

To wyjątkowo urokliwy przykład obcowania z naturą, którą można napotkać w niektórych miejscach na terenie Gniezna. Bobry na „Łazienkach” żerują już od kilku lat, czego śladem są ponadgryzane gdzieniegdzie drzewa. Na pewno tak ruchliwe otoczenie, jakim jest miasto, nie zawsze im sprzyja, a jednak  w tym przypadku nic sobie z obecności ludzi nie robią. Dowodem jest film, który przesłała do nas jedna z gnieźnianek, nakręcony wieczorem w rejonie wschodniego brzegu akwenu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wilk
wilk
11/06/2024 12:40

W internecie krąży mem,KTO zrobi więcej inwestycji w Polsce..BÓBR czy… Tusk….Zdecydowanie więcej ludzie stawiają na…bobra hahahahah!!!

Adrian
Adrian
10/06/2024 22:42

Ale bydle.

majkowski
majkowski
10/06/2024 13:11

Bobry urzędują w rejonie jeziora Koszyk na Wełnicy wchodzą również na teren przyległych działek mieszkańców© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.