|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Przedwakacyjny rajd automobilistów

zdjęcia nadesłane

W minioną niedzielę drogami powiatu gnieźnieńskiego przebiegał kolejny rajd rodzinny, organizowany przez Automobilklub Wielkopolski Delegatura Gniezno.

Tym razem wydarzenie organizowane było pod hasłem „Jedziemy do Europy”, a uczestników na terenie Centrum Szkolenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Słowackiego powitał słoneczny poranek. Na starcie pojawiło się prawie 50 osób, z czego 22 dzieci.

Po wydaniu instrukcji oraz sprawdzeniu wyposażenia, wszyscy wyruszyli w trasę – przebiegała ona śladem funduszy i programów europejskich, z których skorzystał nasz kraj wchodząc do wspólnoty. Próby samochodowe odbyły się na terenie strefy przemysłowej w gościnnej gminie Łubowo, a meta znalazła się w dworku Rybieniec nieopodal Kiszkowa.

Wyniki końcowe:

  1.  miejsce – Krystian, Iwona, Tymek, Kostek i Ola Janaszak – Renault Kangoo,
  2. miejsce – Sławek, Mikołaj, Ewa, Zuza i Piotr Pokładeccy– Skoda Karoq,
  3. miejsce – Artur, Małgorzata, Emilka i Arek, Plucińscy – VW Passat.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.