|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Interwencja straży przy ul. Lecha

W czwartkowy wczesny wieczór służby zostały wezwane do jednej z kamienic przy ul. Lecha, gdzie miało zostać dojść do zadymienia na klatce schodowej.

Zdarzenie miało miejsce 12 stycznia, około godziny 17.30 w kamienicy przy ul. Lecha. Na miejsce skierowano zastępy JRG Gniezno oraz policję.

Po dotarciu na miejsce w budynku wewnątrz nie stwierdzono zadymienia, ale jedynie wyczuwalny zapach  dymu. Mimo to budynek został skontrolowany pod kątem możliwego źródła jego pochodzenia oraz za pomocą drabiny mechanicznej sprawdzono z zewnątrz przez okna te lokale, w których nikogo nie było.

Wobec niestwierdzenia zagrożenia, działania na miejscu zakończono po około 20 minutach. Kolejny raz strażacy zostali w to samo miejsce zadysponowani po około godzinie – wówczas stwierdzono, że przyczyną zadymienia jest prawdopodobnie piec w lokali mieszkalnych. 

W czasie prowadzonych działań ruch na ul. Lecha odbywał się wahadłowo.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.