|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Jechał wężykiem, zjeżdżał na przeciwny pas – dostrzegł go policjant po służbie

43-letni gnieźnianin odpowie wkrótce za jazdę pod wpływem alkoholu i to bez posiadanych uprawnień do prowadzenia auta.

Sytuacja miała miejsce w sobotę 28 stycznia w godzinach wieczornych. Jeden z policjantów kryminalnych KPP Gniezno, jadąc w centrum miasta, zauważył Opla Vectrę, który poruszał się bardzo niepewnie. Kierujący nim mężczyzna zjeżdżał na przeciwny pas ruchu, jechał wężykiem i co chwilę zatrzymywał pojazd.

Policjant, który akurat wracał do domu z dziećmi w aucie, powiadomił swoich kolegów: – Podejrzewając, że kierujący vectrą może znajdować się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających postanowił uniemożliwić mu dalszą jazdę. W aucie podejrzanie zachowującego się kierowcy znajdowały się w sumie trzy osoby policjant nie mógł więc ryzykować, o całej sytuacji powiadomił dyżurnego policji, jednocześnie nie spuszczając z oczu vectrę – informuje KPP Gniezno.

Policyjny patrol zatrzymał Opla przy ul. Wrzesińskiej. – Podczas wykonywanych czynności okazało się, że 43-letni gnieźnianin nie tylko był nietrzeźwy, on w ogóle nie powinien kierować samochodem, ponieważ nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem – dodają policjanci.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.