|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

„Do dzieła!” malarze

Cykl, w którym MOK zaprasza do udziału w otwartych warsztatach młodzież i dorosłych, cały czas trwa – jedną z tych aktywności jest malarstwo, którego każdy może spróbować.

Każdorazowo uczestnicy cyklu „Do dzieła!” zapoznają się z technikami: pracy w glinie, haftu czy malarstwa, prowadzone przez specjalistów uczących podstaw lub kierujących amatorów nie zawsze łatwymi ścieżkami nowej pasji.

30 maja zapraszamy na malarską odsłonę z prowadzącym zajęcia Przemysławem Lubczakiem. – Najbliższe spotkanie uczestnicy i uczestniczki spędzą na malowaniu bukietów. Do stworzenia dzieła zostaną zaproszeni kierując się przykładami autorów światowego formatu – zapowiadają organizatorzy, którzy czekają na zgłoszenia: zapisy@mok.gniezno.pl; telefonicznie 614264630; poprzez kanały społecznościowe Miejskiego Ośrodka Kultury. Każdy z warsztatów jest płatny: 50 zł/os.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments



© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.