|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Historia wąskotorówki na wystawie w CK eSTeDe

Zapraszamy na otwarcie wystawy, opowiadającej o historii Gnieźnieńskiej Kolei Wąskotorowej – już w ten piątek w CK eSTeDe.

Zarząd Towarzystwa Miłośników Gniezna serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy „Historia i dziedzictwo czyli 140 lat Gnieźnieńskiej Kolei Wąskotorowej”. Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca 2024 r. o godz. 17 00 w Centrum Kultury Scena to Dziwna przy ul. F. Roosevelta 42.

Jak informują organizatorzy: – Pragniemy przybliżyć Państwu znane i mniej znane historie związane z dziejami naszej gnieźnieńskiej „wąskotorówki”, zaprezentować ciekawe zdjęcia, kronikę i inne pamiątki. Na wystawie będzie można posłuchać wspomnień ludzi związanych z jej funkcjonowaniem i miło spędzić czas. Państwa obecność na wystawie będzie poparciem dla idei dalszego funkcjonowania, dzisiaj już tylko turystycznego, tego historycznego środka komunikacji. Wstęp rzecz jasna wolny – zapraszamy!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Johnpitt
Johnpitt
06/06/2024 12:10

Do kiedy jest wystawa© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.