|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Szósty Piknik Czytelniczy już w najbliższą sobotę!

W najbliższą sobotę odbędzie się plenerowe święto czytelnictwa. 22 czerwca po raz szósty spotykamy się w Parku Trzech Kultur na największej bibliotecznej imprezie w Gnieźnie, gdzie będą królowały książki i dobra zabawa.

Co oprócz dobrej pogody, piknikowania, leżaczków i lemoniady organizatorzy (Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna) przewidzieli w programie Pikniku? Oczywiście będzie Ambroży Kleks, bo w tym roku to właśnie Akademia Pana Kleksa patronuje całej imprezie. Będzie też kleksowy spektakl Teatru Pana O., występ Zespołu Bingo, czarodziejskie pokazy iluzjonisty, fotobudka i mnóstwo zabaw, warsztatów i animacji przygotowanych przez partnerów.

Całe wydarzenie odbędzie się w sobotę 22 czerwca od godziny 11:00 do 15:00 w Parku Trzech Kultur przy ul. Roosevelta. Warto przyjechać autobusem, rowerem, a dla zmotoryzowanych – pozostawić auto na parkingach pobliskich marketów i dojść pieszo.

VI Piknik Czytelniczy z Panem Kleksem jest realizowany w ramach projektu Królewskie Gniezno Czyta 2024 dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.