Tag: rowerowa stolica polski
21 marca ruszają z przygotowania do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Od tego dnia rozpocznie się trzymiesięczny trening, który potrwa do 21 maja – to czas wspólnych przejazdów, rowerowych spotkań i wyzwań!
Najlepsi z najlepszych na dwóch kółkach zostali nagrodzeni
Dwa miesiące po zakończeniu rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, w którym Gniezno zajęło trzecie miejsce, dokonano wręczenia nagród dla wszystkich uczestników tych jednośladowych zmagań.
Wyłoniono rowerową królową i rowerowego króla miesiąca
Dziesiątki? Setki? Nie! Tysiące kilometrów pokonali uczestnicy i uczestniczki tegorocznej Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.
Gniezno na III miejscu. Rowerami „wykręcono” ponad 600 tys. km
Kolejny rekord i po raz kolejny trzecie miejsce. Gniezno wspólnymi siłami blisko 2,5 tysiąca osób wywalczyło swoją pozycję w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski.
Tydzień do końca rywalizacji. Gniezno utrzymuje trzecie miejsce
Jeszcze kilka dni zostało mieszkańcom Gniezna i użytkownikom „notującym” przejechane rowerami kilometry na rzecz Pierwszej Stolicy Polski, by zbierać punkty dla naszego miasta.
Rusza rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski
Gnieźnianie biorący udział w treningu przygotowującym do miesięcznych zmagań na jednośladach zostali już nagrodzeni, a przed nami główne „ściganie” się z innymi miastami, biorącymi udział w ogólnopolskich zmaganiach.
Rowerowa Masa Krytyczna nad Jeziorem Jelonek
W najbliższą niedzielę odbędzie się Rowerowa Masa Krytyczna, przygotowująca do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.
Rowerowi rekordziści nagrodzeni
Pod gnieźnieńskim Ratuszem odbyło się podsumowanie kolejnej edycji rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymali nagrody.
Gniezno na 3. miejscu. Rowerowa rywalizacja zakończona
Od północy 1 czerwca do północy 1 lipca trwały zmagania o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Gniezno po raz kolejny zdobyło w niej trzecie miejsce.
Wyruszyli w pierwszym rowerowym, pucharowym rajdzie
Drugą inicjatywą pierwszego dnia rywalizacji o puchar (i zarazem tytuł) Rowerowej Stolicy Polski był rajd ulicami miasta, zorganizowany w czwartkowe popołudnie.
Po północy ruszyła rowerowa rywalizacja. Pierwsze setki kilometrów pokonane
Kilkanaście osób pojawiło się na nocnym, pierwszym spotkaniu w ramach walki o tytuł Rowerowej Stolicy Polski.
Rusza rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski
Od 1 czerwca przez miesiąc użytkownicy rowerów mogąc brać udział w kolejnej edycji zmagań w ramach Rowerowej Stolicy Polski. Wystarczy korzystać z aplikacji i rejestrować swoje trasy. Dla najaktywniejszych czekają nagrody.











