|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Rowerowa Masa Krytyczna nad Jeziorem Jelonek

W najbliższą niedzielę odbędzie się Rowerowa Masa Krytyczna, przygotowująca do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Inicjatywa zagości na terenie Parku Piastowskiego, a organizatorzy zapraszają w niedzielę 26 maja na wyspę na Jeziorze Jelonek o godzinie 17.

– RMK będzie ostatnim z wydarzeń przygotowujących nas do Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Dlatego, poza tradycyjnym pokonaniem na rowerach kilku kilometrów, będzie można bezpłatnie skorzystać m.in. z rowerowego przeglądu – informują organizatorzy, tj. Urząd Miejski. Jak dalej dodano: – Tym razem rowerowe kilometry pokonamy kręcąc wokół jeziora Jelonek, po czym wrócimy na wyspę, gdzie poza wspomnianymi serwisantami, będą również funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz Komendy Powiatowej Policji, którzy oznakują rowery.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.