|  Rafał Wichniewicz  |  4 komentarze

„Obywatelskie zatrzymanie” zakończone na ogrodzeniu posesji

Jedna osoba trafiła do szpitala po zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na ul. Witkowskiej w Gnieźnie. Jej przebieg był bardzo nietypowy.

Do zdarzenia doszło 25 lipca, przed godziną 13:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Renault w rejonie os. Grunwaldzkiego zauważył nietypową jazdę poprzedzającego go innego auta. Mając przeczucie, że prowadzący go może być pod wpływem alkoholu, usiłował go zatrzymać.

Po pokonaniu ul. Wrzesińskiej auto skręciło w ul. Witkowską i tu po około 200 metrach prowadzący Renault postanowił go ponownie zatrzymać – doszło do kolizji, w efekcie której pierwszy z samochodów gwałtownie skręcił z prawego pasa i wpadł z dużą prędkością na chodnik po przeciwnej stronie jezdni, a następnie na posesję.

Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Kierujący rozbitym samochodem opuścił je o własnych siłach, a następnie trafił do karetki, gdzie po opatrzeniu został przewieziony do szpitala.

Okoliczności i pełen przebieg zdarzenia ustala policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo. Do sprawy wrócimy.

Aktualizacja: https://gniezno24.com/interwencje/34941/zwrot-w-sprawie-zdarzenia-na-ul-witkowskiej-obaj-kierowcy-z-konsekwencjami/

 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Batman
Batman
26/07/2023 08:07

Jeszcze trochę to jeden drugiemu będzie drogi zajeżdżał łapał aresztował bo wydawało mu się coś… Polscy strażnicy Texasu się porobią

Sabina
Sabina
26/07/2023 00:13

Gdzie była policja jak była potrzebna? sprawdziłabym gdzie mieli być policjanci a gdzie byli, jak nie było ich tam gdzie trzeba to dyscyplinarka.

Radkosky
Radkosky
25/07/2023 18:05

Ciekawe co będzie jak się okaże że potencjalny „pod wpływem” jest… trzeźwy 🙂

Grześ
Grześ
25/07/2023 16:38

Kamery na hurtowni nabiałowej po drugiej stronie ulicy. Pewnie idealnie widać całe zdarzenie© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.