Przejdź do treści głównej
6 gru, 2022
turniej halowy kobiet
W minioną niedzielę rozegrany został turniej halowy kobiet, w którym udział wzięło kilka zespołów – to tylko pokazało, że nie tylko panowie potrafią świetnie grać a przy tym bawić się i popisywać się wieloma niekonwencjonalnymi zagraniami piłkarskimi.

4 gru, 2022
Dwa dni przed zaplanowanym terminem, sztuczne lodowisko przy ul. Konikowo rozpoczęło swoją działalność. Podajemy godziny otwarcia i cennik.

3 gru, 2022
Grupa gnieźnieńskich morsów, lubujących się w minusowych temperaturach, pojawiła się dziś na Szrenicy w skąpych (jak na warunki pogodowe) strojach.

2 gru, 2022
Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z promocji przewidzianych na wtorek 6 grudnia br.

Mecz piłki ręcznej
2 gru, 2022
W hali RCS piłkarki ręczne Zagłębia Lubin pokonały wysoko MKS PR Urbis Gniezno 40:24 (21:12).

30 lis, 2022
We wtorek 13 grudnia cykliści, którym niestraszna jest zima, zaproszeni są do przejazdu rowerami w ramach Rajdu Reniferów.

karateczki Samuraja Gniezno
30 lis, 2022
W minioną niedzielę 27 listopada 2022 r. w Zielonej Górze został rozegrany IX Turniej Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra. Na turnieju nie mogło zabraknąć przedstawicieli Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno.

lodowisko
29 lis, 2022
W pierwszy wtorek grudnia ruszy sztuczne lodowisko przy ul. Konikowo. Podano już ceny wstępu oraz godziny jego otwarcia.

29 lis, 2022
Mateusz Bosacki zdobył brązowy medal na MP w podnoszeniu ciężarów uzyskując 93 kg w podrzucie kategoria 61kg do lat 15.

29 lis, 2022
Od 25 do 27 listopada, odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt rocznika 2008 i młodsze „PANTERA CUP” w Dopiewie.

29 lis, 2022
Kilka dni temu zawodnicy klubu GTT Diament Budex Gniezno uczestniczyli w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Wielkopolskiego w Pływaniu i Ogólnopolskim Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności stylowej 11-12 latków , które odbyły się Termach Maltańskich w Poznaniu.

Piłkarka
29 lis, 2022
Siódma seria rozgrywek PGNiG zostanie na długo zapamiętana w Gnieźnie. Zawodniczki MKS PR Urbis Gniezno zdobyły pierwsze w historii punkty w tabeli najwyższej ligi w kraju. Po 60. minutach meczu z MKS FunFloor Lublin na tablicy był remis 28:28. Konieczne okazało się rozegranie konkursu rzutów karnych. W nim gnieźnianki okazały się nieomylne. Jeden błąd po stronie gości dał ostateczne zwycięstwo drużynie MKS PR Urbis Gniezno.