6 gru, 2022
turniej halowy kobiet
Mikołajkowy Turniej halowy kobiet PS Gniezno CUP 2022 za nami
W minioną niedzielę rozegrany został turniej halowy kobiet, w którym udział wzięło kilka zespołów – to tylko pokazało, że nie tylko panowie potrafią świetnie grać a przy tym bawić się i popisywać się wieloma niekonwencjonalnymi zagraniami piłkarskimi.
4 gru, 2022
Lodowisko już ruszyło!
Dwa dni przed zaplanowanym terminem, sztuczne lodowisko przy ul. Konikowo rozpoczęło swoją działalność. Podajemy godziny otwarcia i cennik.
3 gru, 2022
Gnieźnieńskie morsy weszły na Szrenicę
Grupa gnieźnieńskich morsów, lubujących się w minusowych temperaturach, pojawiła się dziś na Szrenicy w skąpych (jak na warunki pogodowe) strojach.
2 gru, 2022
Mikołajki na basenie – promocje
Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z promocji przewidzianych na wtorek 6 grudnia br.
2 gru, 2022
Czterdziestka Zagłębia z Gnieznem
W hali RCS piłkarki ręczne Zagłębia Lubin pokonały wysoko MKS PR Urbis Gniezno 40:24 (21:12).
30 lis, 2022
Rowerowy rajd reniferów
We wtorek 13 grudnia cykliści, którym niestraszna jest zima, zaproszeni są do przejazdu rowerami w ramach Rajdu Reniferów.
30 lis, 2022
6 medali Samurajów w Zielonej Górze
W minioną niedzielę 27 listopada 2022 r. w Zielonej Górze został rozegrany IX Turniej Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra. Na turnieju nie mogło zabraknąć przedstawicieli Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno.
29 lis, 2022
Tydzień do otwarcia lodowiska – podano ceny wstępu
W pierwszy wtorek grudnia ruszy sztuczne lodowisko przy ul. Konikowo. Podano już ceny wstępu oraz godziny jego otwarcia.
29 lis, 2022
Brązowy medal dla zawodnika GTA Gniezno
Mateusz Bosacki zdobył brązowy medal na MP w podnoszeniu ciężarów uzyskując 93 kg w podrzucie kategoria 61kg do lat 15.
29 lis, 2022
Sukcesy młodych Pszczółek
Od 25 do 27 listopada, odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt rocznika 2008 i młodsze „PANTERA CUP” w Dopiewie.
29 lis, 2022
Zawodnicy GTT Diament na mistrzostwach w Poznaniu
Kilka dni temu zawodnicy klubu GTT Diament Budex Gniezno uczestniczyli w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Wielkopolskiego w Pływaniu i Ogólnopolskim Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności stylowej 11-12 latków , które odbyły się Termach Maltańskich w Poznaniu.
29 lis, 2022
Zwycięstwo MKS PR po rzutach karnych
Siódma seria rozgrywek PGNiG zostanie na długo zapamiętana w Gnieźnie. Zawodniczki MKS PR Urbis Gniezno zdobyły pierwsze w historii punkty w tabeli najwyższej ligi w kraju. Po 60. minutach meczu z MKS FunFloor Lublin na tablicy był remis 28:28. Konieczne okazało się rozegranie konkursu rzutów karnych. W nim gnieźnianki okazały się nieomylne. Jeden błąd po stronie gości dał ostateczne zwycięstwo drużynie MKS PR Urbis Gniezno.












