Tag: mks pr
W meczu 6. rundy ORLEN Superligi Kobiet zmierzyły się ekipy z Gniezna i Elbląga. Przed meczem trudno było wskazać faworyta bowiem rywalizować miały drużyny sąsiadujące w tabeli. Oba teamy miały w swoim dorobku po dwa zwycięstwa. Tym razem lepsze okazały się gnieźnianki. MKS URBIS Gniezno pokonał EKS Start Elbląg 27:21.
Wraca Orlen Superliga Kobiet
Po przerwie od rozgrywek spowodowanej zgrupowaniem kadry narodowej, po dwóch tygodniach ponownie będzie można oglądać Pszczoły walczące o punkty do tabeli ligowej.
MKS i rodzinny relaks w lesie
Zawodniczki z pierwszej stolicy Polski nie raz pokazały, że aktywnie włączają w lokalne akcje. Nie inaczej jest tym razem. Pszczoły wezmą udział w wydarzeniu „Rodzinny Relaks w Lesie”.
MKS PR bez punktów w Kobierzycach
Sobotnie spotkanie obyło się bez niespodzianek. Faworytki spotkania – brązowe medalistki Mistrzostw Polski wykonały swoje zadanie i zainkasowały trzy punkty. Jednak gnieźnianki potrafiły im napsuć „krwi”, szczególnie w końcówce meczu.
O niespodziankę w Kobierzycach
Na trudnym terenie przyjdzie mierzyć się gnieźnieńskim szczypiornistkom w najbliższym spotkaniu wyjazdowym. Faworytkami sobotniego meczu w Kobierzycach będą gospodynie, które po 4 rundach spotkań na swoim koncie mają komplet zwycięstw.
Zacięty mecz wygrany przez liderki
Faworytkami meczu 4. rundy ORLEN Superligi były aktualne liderki tabeli, MKS FunFloor Lubilin, które w trzech, dotychczasowych spotkaniach zdobyły komplet punktów.
Enea będzie wspierać piłkarki ręczne z Gniezna
Drużyna MKS URBIS Gniezno, coraz śmielej radząca sobie w krajowej elicie piłki ręcznej kobiet, zyskała nowego sponsora. W sezonie 2023/2024 zawodniczki będzie wspierał poznański koncern energetyczny Enea.
Pszczoły kontra wicemistrzynie Polski
4. seria ORLEN Superligi Kobiet zagości do Gniezna już w najbliższą sobotę. Wtedy to Pszczoły podejmą we własnej hali drużynę obecnych wicemistrzyń Polski – MKS FunFloor Lublin.
Pierwsze punkty MKS-u w lidze
Praktycznie komplet publiczności oglądał spotkanie drugiej kolejki rozgrywek ORLEN Superligi, w którym MKS URBIS Gniezno rywalizował z ekipą Młynów Stoisław Koszalin.
MKS PR powalczy o punkty z Koszalinem
Już w najbliższą sobotę, gnieźnianki rozegrają swój drugi mecz w sezonie 2023/24. Ponownie będą miały one okazję do rywalizacji przed własną publicznością, a ich rywalkami będą zawodniczki z Koszalina.
Inauguracja dla faworytek
Dużo emocji towarzyszyło wielkiej inaugracji ORLEN Superligi w sezonie 2023/24. Do pierwszej stolicy przyjechały aktualne Mistrzynie Polski, KGHM MKS Zagłębie Lubin.
Gnieźnieńskie Pszczoły gotowe do sezonu
Stroje na sezon 2023/24 zaprezentował wczoraj MKS URBIS Gniezno, przygotowujący się do inauguracyjnego meczu ORLEN Superligi Kobiet. Nowe koszulki „Pszczół” zaprezentowane zostały podczas oficjalnej, przedsezonowej sesji zdjęciowej.













