Tag: rowerzyści
Złożony został wniosek o dofinansowanie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, który ma wesprzeć inicjatywę budowy ścieżki rowerowej od granicy miasta do Szczytnik Duchownych.
Gniezno na III miejscu. Rowerami „wykręcono” ponad 600 tys. km
Kolejny rekord i po raz kolejny trzecie miejsce. Gniezno wspólnymi siłami blisko 2,5 tysiąca osób wywalczyło swoją pozycję w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski.
Prawie dobę jechali nad morze. Wszystko dla Oliwii
Dwóch mieszkańców naszego powiatu odbyło rowerową wyprawę, która zajęła im całą noc i praktycznie dzień – tylko po to, by pomóc w zbiórce pieniędzy na rehabilitację Oliwii.
Tydzień do końca rywalizacji. Gniezno utrzymuje trzecie miejsce
Jeszcze kilka dni zostało mieszkańcom Gniezna i użytkownikom „notującym” przejechane rowerami kilometry na rzecz Pierwszej Stolicy Polski, by zbierać punkty dla naszego miasta.
Rusza rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski
Gnieźnianie biorący udział w treningu przygotowującym do miesięcznych zmagań na jednośladach zostali już nagrodzeni, a przed nami główne „ściganie” się z innymi miastami, biorącymi udział w ogólnopolskich zmaganiach.
Akcja znakowania rowerów
Sezon rowerowy, wraz z wiosenną aurą, powoli nabiera rozpędu. Stąd Komenda Powiatowa Policji zaprasza na akcje znakowania jednośladów.
Rowery miejskie wracają na ulice Gniezna
Po trzech miesiącach przerwy zimowej ponownie będzie można skorzystać z rowerów miejskich. Obecnie będzie dostępnych 149 pojazdów.
Rowerowi rekordziści nagrodzeni
Pod gnieźnieńskim Ratuszem odbyło się podsumowanie kolejnej edycji rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymali nagrody.
Gniezno na 3. miejscu. Rowerowa rywalizacja zakończona
Od północy 1 czerwca do północy 1 lipca trwały zmagania o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Gniezno po raz kolejny zdobyło w niej trzecie miejsce.
Nocny rowerzysta zatrzymany z narkotykami
W miniony weekend policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę, który posiadał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.
Rowerzystka potrąciła pieszą na chodniku. Sprawczyni uciekła
Z obrażeniami do szpitala trafiła piesza, która została potrącona przez rowerzystkę jadącą chodnikiem w centrum Gniezna.
Pani Alina rozpoczęła docelową podróż dookoła Polski
To będzie najdłuższa podróż mieszkanki Łabiszynka, która kilka dni temu wyruszyła spod Gniezna na Warmię, skąd w poniedziałek wystartowała w trasę dookoła Polski.













