Tag: miejski ośrodek kultury
W najbliższy piątek w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert poświęcony Ignacemu Janowi Paderewskiemu.
17 par otrzymało medale za 50 lat spędzonych razem
Po raz kolejny w tym roku w Gnieźnie odbyła się uroczystość Złotych Godów dla par, które od pół wieku wspólnie idą przez życie.
Fotograficzne dziedzictwo Janusza Chlasty przekazane gnieźnianom
W minioną niedzielę odnowiony MOK był świadkiem pierwszego wydarzenia o charakterze kulturalnym – otwarcia wystawy zdjęć autorstwa Janusza Chlasty. Co prawda kolejnej w ostatnim czasie, ale przy tym wyjątkowej w swojej formie.
Oficjalnie otwarto odnowiony budynek MOK-u
W czwartkowe południe oficjalnie dokonano otwarcia odnowionego Miejskiego Ośrodka Kultury. Obiekt zyskał nowe wnętrza, został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i – jak przyznają prowadzący – stanie się ponadlokalną jednostką kulturalną.
MOK zaprasza do odnowionej siedziby
Ponad dwa lata mieszkańcy i wszyscy odbiorcy kultury czekali, aby wrócić na Łubieńskiego 11 – ale ten okres właśnie dobiega końca – sekcje, spotkania, koncerty i warsztaty wracają do głównej siedziby Miejskiego Ośrodka Kultury.
MOK zaprasza – w nowej siedzibie czeka 60 sekcji
Odnowiony budynek MOK-u jeszcze czeka na wyposażenie i oficjalne otwarcie, ale już teraz można się zapisywać na zajęcia w sekcjach przygotowanych na 70. sezon kulturalny.
Wyjątkowe zdjęcia dawnego Gniezna i nie tylko, wykonane przez Janusza Chlastę, już wkrótce na wystawach
Gnieźnianie będą mogli powrócić w czasie do lat młodości, zobaczyć siebie, swoich rodziców czy dziadków, różne wydarzenia czy zakłady pracy – wszystko dzięki zdjęciom Janusza Chlasty, które wkrótce ujrzymy na licznych ekspozycjach w ramach festiwalu jego imienia.
Sierpniowe „Wieczory z Klasyką” na Dziedzińcu Starego Ratusza
Tym razem w klimatycznej przestrzeni przed publicznością wystąpią Absolwenci Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gnieźnie, 17 sierpnia, o godzinie 17.00. Wstęp jest wolny.
Ostatnie tygodnie do otwarcia wyremontowanego MOK-u
Odnowione wnętrze, wiele nowych przestrzeni i ponad półmilionowe dofinansowanie – rewitalizacja Miejskiego Ośrodka Kultury dobiega końca.
Przebudowa MOK-u coraz bliżej końca. Wnętrza są nie do poznania
Za kilka tygodni zakończone mają zostać prace prowadzone we wnętrzach Miejskiego Ośrodka Kultury. Osoby, które znają budynek przy ul. Łubieńskiego, mogą nie rozpoznać niektórych pomieszczeń.
Na dziedziniec Starego Ratusza wracają „Wieczory z klasyką”
„Najpiękniejsze melodie świata” to tytuł pierwszego koncertu z cyklu „Wieczór z klasyką”, które odbywać się będą na dziedzińcu Starego Ratusza.
Miejski Ośrodek Kultury z nowym logo
Rewitalizacja głównej siedziby oraz zbliżający się, jubileuszowy 70. sezon kulturalny to główne powody, dla których wszyscy odbiorcy kultury od dziś będą mogli identyfikować Miejski Ośrodek Kultury z nowym logotypem.











