Tag: miejski ośrodek kultury
MOK serdecznie zaprasza na wspólne i kreatywne spędzenie nadchodzącego weekendu – codziennie coś ciekawego.
Walentynkowy wieczór z Kasią Moś
W minioną, walentynkową środę odbył się koncert dedykowany motywowi tego dnia – świętu zakochanych. Do Gniezna przybyła Kasia Moś ze swoim repretuarem koncertowym.
Monika Kuszyńska wystąpi w MOK-u
Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie serdecznie zaprasza na kolejny koncert, który odbędzie się w marcu.
Wyjątkowy dar dla archiwum. Dzięki niemu można odkryć nieznane historie Gniezna
Nieznane dotąd szerszemu gronu egzemplarze dziennika z Gniezna z przełomu lat 1918 i 1919, trafiły właśnie do miejscowego oddziału Archiwum Państwowego w Poznaniu. Teraz najciekawsze aspekty zostaną przedstawione podczas wyjątkowej prelekcji.
Co na weekend 9 – 11 lutego?
Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które zaplanowane zostały w Gnieźnie lub okolicy.
Twórcze „Powroty” i… pożegnanie z MOK-iem
W minioną środę w galerii Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż prac malarskich (i nie tylko), które niegdyś prezentowane były w galeriach A, B i C, jakie działały na przestrzeni lat w tej instytucji.
„Powroty” Galerii A, B i C już od 7 lutego w MOK
Miejski Ośrodek Kultury już od niemal pół roku ponownie funkcjonuje w swojej siedzibie przy ul. Łubieńskiego 11, podobnie sytuacja ma się z Galerią Miejską Po sukcesie wystawy dotyczącej twórczości Janusza Chlasty, MOK zaprasza na wernisaż wystawy „Powroty”.
Żywioły w Starym Ratuszu z okazji nieMOŻLIWEGO Dnia Dziecka
Po raz trzeci mamy MOK z olbrzymią przyjemnością zaprasza wraz z wolontariuszami na nieMOŻLIWY Dzień Dziecka, który w Starym Ratuszu odbędzie się 9 lutego, między 17.00, a 19.00.
Otaczająca nas natura uchwycona na fotografii
Przeróżne owady, rośliny i zwierzęta, które wraz z nadchodzącą wiosną ponownie zaczną odżywać w naturze, zaprezentowane zostały na wystawie fotografii autorstwa Janusza Orlikowskiego.
Co na weekend 2 – 4 lutego?
Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które zaplanowane zostały w Gnieźnie lub okolicy.
W MOK-u powstaje Klub Włoski
Miłośników włoskiej kuchni, mody i bogatej kultury. Wielu z nas chciałoby o kraju z Półwyspu Apenińskiego wiedzieć więcej, zaplanować wyjazd lub po prostu poczuć klimat Italii – wszystkich, którzy z powyższymi założeniami się zgadzają – Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie organizacyjne Klubu Włoskiego.
Kolekcjonerzy pokazali swoje zbiory
Militaria, stare książki pocztówki, plastrony żużlowców, koszulki piłkarzy, owady, karty i inne eksponaty można było oglądać na pierwszej tego typu wystawie, zorganizowanej w Starym Ratuszu.












